YARDIMELİ / Uluslararası İnsani Yardım Derneği’nin GAZZE OFİSİ Terör Devleti İsrail Tarafından  Kahpece Vuruldu

0

Terör devleti Siyonist İsrail, kurulduğu günden (1948) beri Filistinli kardeşlerimize gün yüzü göstermedi. Günahsız halkı perişan eden bu alçaklar, ne hukuk dinliyor, ne ahlak, ne vicdan. Birer toplama kampına çevirdikleri Filistin topraklarını duvar ve tel örgülerle çevirdikten sonra, tankları ve toplarıyla katliam yapıyorlar. Ambulansları vuruyor, hastahanelere giden yolları tahrip ediyorlar, evleri havaya uçuruyor, narenciye ağaçlarını kesiyor, seraları buldozerlerle tarumar ediyorlar. Öldüre öldüre bitiremedikleri insanları bu defa açlık ve susuzluğa mahkûm ederek yok etmek istiyorlar, göçe zorluyorlar.

Sadece ve sadece Gazze’de bulunuş amacı oradaki kardeşlerimize Türkiye’deki kardeşlerinin yardım elini uzatmak olan Yardımeli Derneği de bu teröristlerin saldırılarından nasibini almış ve ofisleri başlarına yıkılmıştır.

Umran Hareketi olarak terör devleti Siyonist İsrail’in Filistinli kardeşlerimize reva görmüş olduğu bu insanlık dışı vahşeti ve Gazzeli kardeşlerimizin imdadına koşan bir yardım kuruluşunu hedef alan bu saldırısını şiddetle kınıyor ve lanetliyoruz.

Kardeşlerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Zulüm ilelebet devam etmez!

Zalimler için yaşasın cehennem….

 

UMRAN KÜLTÜR VE MEDENİYET HAREKETİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir